16-10-2006
Benzine
Automaat
163.220 km
2.656 cc
11 l/100km
16-10-2006
Benzine
Automaat
163.220 km
2.656 cc
11 l/100km
| Kenteken | 32-TK-JJ Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | SANTA FE |
| Tellerstand |
163.220 km, op 01-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.7i V6 4WD Style 7P. AUT NAP/LEER/NAVI/PDC |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
F7P14
|
| RDW uitvoering |
A41AZ1
|
| RDW handelsnaam |
SANTA FE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0270*00 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Omschrijving defect | Vanuit de zekeringkast is er kans op kortsluiting in de ABS module. |
| Materiële gevolgen | Er is mogelijk risico op brand in de motorruimte. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de relaiskast uitbreiden en een separate kabelboom plaatsen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0252 240340 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
252 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
11 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
14 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 179 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Ledig gewicht |
1795 kg
|
| Massa rijklaar |
2495 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2495 kg
|
| Laadvermogen | 700 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 21-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakdragers |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Derde remlicht |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische Ramen en spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Geen afleveringskosten |
| Getint glas |
| Goede banden |
| Hoofdsteunen |
| Hoofdsteunen actief |
| Isofix |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen voor |
| nationale autopas |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsboekjes |
| Parkeersensoren |
| Radio Cd |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Trekhaak |
| Verwarmde voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.