27-05-2006
Elektrisch en benzine
Automaat
247.625 km
3.311 cc
8 l/100km
27-05-2006
Elektrisch en benzine
Automaat
247.625 km
3.311 cc
8 l/100km
| Kenteken | 32-SX-DS Switch kenteken |
| Merk | Lexus |
| Model | RX |
| Tellerstand |
247.625 km, op 25-06-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 400h Executive Hybrid Automaat Luxe 6 Cilinder! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
MHU38(W)
|
| RDW uitvoering |
MHU38L-AWXGKW(1A)
|
| RDW handelsnaam |
LEXUS RX400H
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2001/116*0098*00 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Tellerstand |
247.625 km, op 25-06-2025
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Niet geregistreerd
|
| Toelichting |
Niet geregistreerd
|
| Omschrijving defect | Een borgclip van een kunststof paneel ten hoogte van het gaspedaal kan los raken. Hierdoor zou het kunststof paneel los kunnen gaan zitten en tegen het gaspedaal leunen. |
| Materiële gevolgen | In het uiterste geval zou het gaspedaal tijdelijk vast kunnen gaan zitten onder het kunststof paneel. Hierdoor kan het gaspedaal blijven hangen en zal het toerental van de motor hoger zijn dan gewenst, met als gevolg dat het voertuig sneller rijdt dan gewenst. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal het kunststof paneel bij het gaspedaal controleren of deze voorzien is van een ?falling down preventer?. Indien er geen kunststofpaneel met een ?falling down preventer? is gemonteerd, zal deze vervangen worden door een nieuw kunststofpaneel met een ?falling down preventer?. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Soldeerverbindingen in de inverter van het hybridesysteem zijn onvoldoende bestand tegen de optredende temperaturen. Hierdoor kunnen de soldeerverbindingen losraken. |
| Materiële gevolgen | Het hybridesysteem kan in de ?veilige-modes? raken, met als resultaat een beperking van het vermogen. In het uiterste geval kan de zekering van het voedingscircuit doorbranden, waardoor het hybride systeem uitvalt met als resultaat dat de auto stil valt tijdens het rijden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de inverter vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Ledig gewicht |
1975 kg
|
| Massa rijklaar |
2505 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2505 kg
|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 124 à € 138 per maand |
| APK vervaldatum | 26-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-wisselaar |
| Autonomous Emergency Braking |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18" |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| navigatiesysteem full map |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon koplampen |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.