21-07-2005
Benzine
Handgeschakeld
227.488 km
1.598 cc
7 l/100km
21-07-2005
Benzine
Handgeschakeld
227.488 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | 32-RR-TS Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | MINI COOPER |
| Tellerstand |
227.488 km, op 24-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.6 Cooper Chili |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW variant |
RF31
|
| RDW uitvoering |
31
|
| RDW handelsnaam |
MINI COOPER
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0231*06 |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 363,00 x 169,00 x 141,00 cm |
| Ledig gewicht |
1150 kg
|
| Massa rijklaar |
1575 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1575 kg
|
| Laadvermogen | 425 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 04-09-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Cruise Control |
| Elektrisch bedienbare kap |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.