05-07-2010
Benzine
Automaat
246.176 km
1.997 cc
8 l/100km
05-07-2010
Benzine
Automaat
246.176 km
1.997 cc
8 l/100km
| Kenteken | 32-LVT-6 Switch kenteken |
| Merk | HONDA |
| Model | ACCORD TOURER |
| Tellerstand |
246.176 km, op 06-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 2.0i | Automaat | Airco | APK | Betrouwb |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
CW1
|
| RDW variant |
2
|
| RDW uitvoering |
3
|
| RDW handelsnaam |
ACCORD TOURER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2001/116*0120*04 |
| Plaats chassisnummer | r. op schutbord |
| Omschrijving defect | De opblaasmodule van de passagiersairbag kan overmatige druk opbouwen. Als de airbag wordt geactiveerd, kan de interne druk ertoe leiden dat de opblaasmodule scheurt. |
| Materiële gevolgen | Metalen fragmenten kunnen weggeschoten worden en mogelijk de inzittende verwonden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De dealer zal een ander opblaasmechanisme monteren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-7070000 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
181 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Ledig gewicht |
1432 kg
|
| Massa rijklaar |
2015 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2015 kg
|
| Laadvermogen | 583 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
1 gebrek geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint warmtewerend glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.