21-02-2003
Benzine
Automaat
321.120 km
1.796 cc
8 l/100km
21-02-2003
Benzine
Automaat
321.120 km
1.796 cc
8 l/100km
| Kenteken | 32-LL-LX Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 180 KOMPRESSOR |
| Tellerstand |
321.120 km, op 22-12-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 180 K. Elegance | Automaat | Leder | Airco | Trekhaak | Parkeersensor |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
R046K0
|
| RDW uitvoering |
THAAA501
|
| RDW handelsnaam |
C 180 KOMPRESSOR
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*98/14*0139*10 |
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk v. r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
195 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
12 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Ledig gewicht |
1405 kg
|
| Massa rijklaar |
1955 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1955 kg
|
| Laadvermogen | 550 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 735 kg |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
3 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
| "Lichtmetalen velgen 15""" |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Houtafwerking interieur |
| Lederen versnellingspook |
| Mistlampen voor |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.