17-04-2010
Diesel
Handgeschakeld
329.116 km
1.997 cc
6 l/100km
17-04-2010
Diesel
Handgeschakeld
329.116 km
1.997 cc
6 l/100km
| Kenteken | 32-LGD-4 Switch kenteken |
| Merk | Ford |
| Model | Mondeo Wagon |
| Tellerstand |
329.116 km, op 22-07-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 TDCi Limited |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
BA7
|
| RDW variant |
QXBA1G
|
| RDW uitvoering |
5CGBPX
|
| RDW handelsnaam |
MONDEO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2001/116*0249*09 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
154 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Ledig gewicht |
1476 kg
|
| Massa rijklaar |
2275 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2275 kg
|
| Laadvermogen | 799 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 163 à € 172 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
Geen gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
| Airconditioning |
| Alarm |
| Automatische klimaatregeling |
| Lichtmetalen velgen |
| Parkeerhulp achter |
| Trekhaak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.