12-11-2002
Diesel
Handgeschakeld
211.175 km
2.148 cc
10 l/100km
12-11-2002
Diesel
Handgeschakeld
211.175 km
2.148 cc
10 l/100km
| Kenteken | 32-LB-LT Switch kenteken |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | Sprinter |
| Tellerstand |
211.175 km, op 06-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 208 CDI 300 |
| Carrosserievorm | Personenbus |
| RDW variant |
CA1A
|
| RDW uitvoering |
11D4DV29
|
| RDW handelsnaam |
208 CDI
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*98/14*0127*06 |
| Plaats chassisnummer | boven r. balk tegen voorwielscherm 020 cm a. vooras |
| Tellerstand |
211.175 km, op 06-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
253 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
10 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
12 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Ledig gewicht |
1765 kg
|
| Massa rijklaar |
2950 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2950 kg
|
| Laadvermogen | 980 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 212 à € 223 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
| Achterdeuren met ruiten |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Ruiten rondom |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.