05-01-2010
Benzine
Automaat
270.097 km
1.390 cc
6 l/100km
05-01-2010
Benzine
Automaat
270.097 km
1.390 cc
6 l/100km
| Kenteken | 32-KJX-3 Switch kenteken |
| Merk | Skoda |
| Model | Octavia Combi |
| Tellerstand |
270.097 km, op 11-06-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 1.4 TSI Elegance Business Line |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
1Z
|
| RDW variant |
ACCAXAX01
|
| RDW uitvoering |
NFD7FD7AM006
|
| RDW handelsnaam |
OCTAVIA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0230*35 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
147 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Ledig gewicht |
1260 kg
|
| Massa rijklaar |
1960 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1960 kg
|
| Laadvermogen | 700 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 06-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding en verwarmde voorstoelen |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Unikleur/pastel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon koplampen |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.