14-03-2002
Benzine
Handgeschakeld
200.949 km
1.587 cc
7 l/100km
14-03-2002
Benzine
Handgeschakeld
200.949 km
1.587 cc
7 l/100km
| Kenteken | 32-JD-GT Switch kenteken |
| Merk | Peugeot |
| Model | 206 CC |
| Tellerstand |
200.949 km, op 19-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.6-16V Nieuwe APK//Leder |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW variant |
D
|
| RDW uitvoering |
F
|
| RDW handelsnaam |
206
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*98/14*0238*01 |
| Plaats chassisnummer | r. op dwarsbalk in kofferruimte |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | D |
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Ledig gewicht |
1115 kg
|
| Massa rijklaar |
1535 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1535 kg
|
| Laadvermogen | 420 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wegenbelasting | € 47 à € 52 per maand |
| APK vervaldatum | 21-07-2026 |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare kap |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen versnellingspook |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| Sportstoelen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.