29-11-2008
Benzine
Handgeschakeld
254.494 km
1.798 cc
7 l/100km
29-11-2008
Benzine
Handgeschakeld
254.494 km
1.798 cc
7 l/100km
| Kenteken | 32-HHR-8 Switch kenteken |
| Merk | Ford |
| Model | C-Max |
| Tellerstand |
254.494 km, op 05-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.8-16V Titanium Flexifuel Cruise Trekhaak NAP APK Bluetooth |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
DM2
|
| RDW variant |
Q7DA1E
|
| RDW uitvoering |
5ABAMU
|
| RDW handelsnaam |
C-MAX
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2001/116*0109*20 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
169 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Ledig gewicht |
1275 kg
|
| Massa rijklaar |
1910 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1910 kg
|
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 12-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 5-bak |
| 5-deurs combi |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) side |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Autotelefoon |
| Bagagedek |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Bumper(s) |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Dakspoiler |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Extra verlichting |
| Getint glas |
| Gordels achter |
| Gordelspanners |
| Instaplijsten |
| Interieur filter |
| Klaptafel |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luxe interieur afwerking |
| Metallic lak |
| Middenconsole |
| Mistlampen |
| Park Distance Control |
| Regensensor |
| Reservewiel |
| Sierlijsten |
| Speciale kleur |
| Speciale koplampen |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vloermatten |
| Zonnekleppen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.