26-09-2008
Benzine
Automaat
164.873 km
2.979 cc
10 l/100km
26-09-2008
Benzine
Automaat
164.873 km
2.979 cc
10 l/100km
| Kenteken | 32-GXK-3 Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X6 |
| Tellerstand |
164.873 km, op 20-09-2023
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | xDrive35i High Executive*NL-auto*Trekhaak*Camera*NAP! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
X70
|
| RDW variant |
FG41
|
| RDW uitvoering |
GA
|
| RDW handelsnaam |
X REIHE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0420*04 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Omschrijving defect | De gasgenerator van de bestuurdersairbag en passagiersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering. |
| Materiële gevolgen | Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en mogelijk fataal letsel veroorzaken aan de inzittenden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De airbags zullen worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
262 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
10 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
14.9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8.6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Ledig gewicht |
2045 kg
|
| Massa rijklaar |
2720 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2720 kg
|
| Laadvermogen | 675 kg |
| Trekgewicht geremd | 2700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 09-04-2026 |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm en centrale deurvergr. met afstandsbed |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luchtvering |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbare |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Voorstoelen verwarmd en elektrische lendesteunen |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.