27-09-2008
Benzine
Handgeschakeld
165.836 km
2.393 cc
9 l/100km
27-09-2008
Benzine
Handgeschakeld
165.836 km
2.393 cc
9 l/100km
| Kenteken | 32-GXH-2 Switch kenteken |
| Merk | SUZUKI |
| Model | GRAND VITARA |
| Tellerstand |
165.836 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.4 Exclusive Clima/Cruise/Stoelverw/Trekhaak!! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
JT
|
| RDW variant |
DA4V
|
| RDW uitvoering |
MT
|
| RDW handelsnaam |
GRAND VITARA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0091*09 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Tellerstand |
165.836 km, op 28-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De schakelstang is niet sterk genoeg geconstrueerd. Hierdoor bestaat de kans dat de schakelstang kan afbreken. |
| Materiële gevolgen | Als de schakelstang breekt kan er niet meer geschakeld worden. Hierdoor kan er een gevaarlijke situatie op de weg ontstaan. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de schakelstang vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-4789854 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
208 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 450,00 x 181,00 x 170,00 cm |
| Ledig gewicht |
1527 kg
|
| Massa rijklaar |
2100 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2100 kg
|
| Laadvermogen | 573 kg |
| Trekgewicht geremd | 1850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 17-09-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Toerenteller |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.