15-08-2008
Benzine
Automaat
183.511 km
4.395 cc
13 l/100km
15-08-2008
Benzine
Automaat
183.511 km
4.395 cc
13 l/100km
| Kenteken | 32-GPR-4 Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X REIHE |
| Tellerstand |
183.511 km, op 02-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Monaco Blauw Metallic (A35) (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | ➡️ |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
X70
|
| RDW variant |
FG81
|
| RDW uitvoering |
GA
|
| RDW handelsnaam |
X REIHE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0420*04 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Omschrijving defect | De gasgenerator van de bestuurdersairbag en passagiersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering. |
| Materiële gevolgen | Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en mogelijk fataal letsel veroorzaken aan de inzittenden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De airbags zullen worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
299 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
13 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
17.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
9.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
2165 kg
|
| Massa rijklaar |
2840 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2840 kg
|
| Laadvermogen | 675 kg |
| Trekgewicht geremd | 2700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 142 à € 157 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| APK vervaldatum | 03-10-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airbags voor bestuurder en voorpassagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm en centrale deurvergr. met afstandsbed |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Automatische 3-punts veiligheidsgordels vóór met gordelslotspanners |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Auto Start Stop functie |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Basis Bluetooth telefoonvoorbereiding incl. USB-aansluiting en extra 12V aansluiting vooraan (geen telefoonhouder) |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer incl. Check Control en buitentempratuurmeter in info display |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met elektronische wegrijbeveiliging (EWS III, klasse 1 VbV/SCM) en crash-sensor |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chrome Line Exterieur (raamlijsten chroom) |
| Chroom delen exterieur |
| Chroom raamlijsten |
| Control Display 6,5" display met 800x400 pixel resolutie |
| Cruise Control |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Dorpellijsten met aluminium inzet met opschrift BMW |
| Drie automatische 3-punts veiligheidsgordels achter |
| Dynamische Tractie Controle (DTC) |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grille met verchroomde omlijsiting en zwarte spijlen |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdairbags voor voor- en achterinzittenden |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| IDrive controller |
| ISOFIX bevestigingsysteem voor kinderzitjes achterin |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Knipperlichten in buitenspiegels geïntegreerd |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luxe lederen bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel sportstuurwiel, 3-spaaks, met leder bekleed |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem Business bediening via iDrive controller met 7 DirectAccess toetsen, 6,5'' display met 800x480 pixel resolutie, pijl- en 2,5D kaartweergave. Inclusief "Radio BMW Professional" met MP3-Audio-CD, dubbele tuner met RDS / TMC. |
| Neerklapbare achterbank (60/40) |
| Park Distance Control |
| Park Distance Control (PDC) voor- en achterzijde (incl. optische weergave) |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Side airbags voor de bestuurder en de voorpassagier |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Twee 12V aansluiting voor |
| Twee bekerhouders voorin |
| Uitlaateindpijp, dubbele ronde pijp, links |
| USB/Audio aansluiting |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.