24-11-2005
Diesel
Handgeschakeld
273.396 km
1.753 cc
Onbekend
24-11-2005
Diesel
Handgeschakeld
273.396 km
1.753 cc
Onbekend
| Kenteken | 32-BV-NG Switch kenteken |
| Merk | Ford |
| Model | Transit Connect |
| Tellerstand |
273.396 km, op 17-02-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | T200S 1.8 TDCi, BJ 2005, APK Feb 2026 |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW handelsnaam |
TRANSIT CONNECT 200S LR VAN 1.
|
| Aantal deuren | 5 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Ledig gewicht |
1410 kg
|
| Massa rijklaar |
2035 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2035 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 705 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 43 à € 43 per maand |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Armsteun voor |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Easy Sound System 6000 |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Hoofdsteunen |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| metaalkleur |
| Met Nationale AutoPas |
| Nette auto |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Startonderbreker |
| Stoffen bekleding |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| Twee sleutels |
| Verstelbare stuurkolom |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.