02-05-2007
Benzine
Handgeschakeld
148.610 km
1.975 cc
8 l/100km
02-05-2007
Benzine
Handgeschakeld
148.610 km
1.975 cc
8 l/100km
| Kenteken | 30-HVH-5 Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | TUCSON |
| Tellerstand |
148.610 km, op 26-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 2.0i Style Climate/Stoel verw/Leer/Trekhaak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
AD
|
| RDW uitvoering |
O
|
| RDW handelsnaam |
TUCSON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0087*03 |
| Plaats chassisnummer | r. op dwarsbalk onder voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
190 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Ledig gewicht |
1437 kg
|
| Massa rijklaar |
2050 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2050 kg
|
| Laadvermogen | 613 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 24-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bullbar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kleur zwart |
| Lederen bekleding |
| Lederen bekleding en verwarmde voorstoelen |
| Lederen interieur |
| Lederen stoelbekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.