30-07-2014
Benzine
Handgeschakeld
129.811 km
1.329 cc
5 l/100km
30-07-2014
Benzine
Handgeschakeld
129.811 km
1.329 cc
5 l/100km
| Kenteken | 2-XFV-66 Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA AURIS |
| Tellerstand |
129.811 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 1.3 Aspiration Trekhaak Cruise control 6 versnellingen |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
E15UT(A)
|
| RDW variant |
NRE180(H)
|
| RDW uitvoering |
NRE180L-DHFDKW(2S)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA AURIS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0305*16 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Omschrijving defect | Er kan een scheur ontstaan op de hoek van de kunststof behuizing van het koolstoffilter. |
| Materiële gevolgen | Lekkage van brandstof en/of brandstofdampen, waardoor brandgevaar ontstaat. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de koolstoffilterbehuizing vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
125 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Ledig gewicht |
1125 kg
|
| Massa rijklaar |
1735 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1735 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| knie airbag(s) |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.