22-11-2013
Diesel
Handgeschakeld
262.313 km
1.560 cc
3 l/100km
22-11-2013
Diesel
Handgeschakeld
262.313 km
1.560 cc
3 l/100km
| Kenteken | 2-SRK-03 Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V40 |
| Tellerstand |
262.313 km, op 11-04-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.6 D2 Summum | PANO | CAMERA | XENON - LED | STOELVERWARMING | KEYLESS | MEMORY | VEEL OPTIES! |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
M
|
| RDW variant |
MV84
|
| RDW uitvoering |
MV8481??
|
| RDW handelsnaam |
V40
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0076*31 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
88 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
3 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Ledig gewicht |
1266 kg
|
| Massa rijklaar |
1890 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1890 kg
|
| Laadvermogen | 624 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Wegenbelasting | € 140 à € 146 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 22-11-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatisch in parkeren |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camera achter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected touch scherm (touchscreen) |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dakje |
| Dakspoiler |
| Dodehoek detector |
| Driver Support-Line |
| Elec. ramen + spiegels |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische stoelen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Houten versnellingspook |
| Keyless Entry |
| Keyless go |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Koplamp sproeiers |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Memorystoel bestuurderskant |
| Multimedia-voorbereiding |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren voor en achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Summum Plus Line |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Veiligheids-pakket |
| Veiligheids-pakket-2 |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Voetgangersairbag |
| Voorruit elektrisch verwarmd |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
| XENON-LED |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.