16-11-2013
Benzine
Handgeschakeld
98.774 km
1.591 cc
6 l/100km
16-11-2013
Benzine
Handgeschakeld
98.774 km
1.591 cc
6 l/100km
| Kenteken | 2-SNT-54 Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | IX20 |
| Tellerstand |
98.774 km, op 01-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6i i-Magine 1e Eigenaar 98000KM!! + Bluetooth|Parkeersensoren|Trekhaak| |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
JC
|
| RDW variant |
F5P41
|
| RDW uitvoering |
M61BZ1
|
| RDW handelsnaam |
IX20
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0207*02 |
| Plaats chassisnummer | r. dwarsbalk by voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
139 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Ledig gewicht |
1155 kg
|
| Massa rijklaar |
1710 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1710 kg
|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoon |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektronisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Isofix |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Trekhaak afneembaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.