12-11-2013
Benzine
Handgeschakeld
107.930 km
898 cc
5 l/100km
12-11-2013
Benzine
Handgeschakeld
107.930 km
898 cc
5 l/100km
| Kenteken | 2-SNJ-09 Switch kenteken |
| Merk | DACIA |
| Model | LOGAN |
| Tellerstand |
107.930 km, op 30-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Bleu Persan (blauw) |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | 0.9 TCe PRESTIGE .1e EIG. LEDER.NAVI. |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
SD
|
| RDW variant |
7SDAA
|
| RDW uitvoering |
7SDAA5
|
| RDW handelsnaam |
LOGAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0314*67 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
116 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Ledig gewicht |
1013 kg
|
| Massa rijklaar |
1620 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 50 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1620 kg
|
| Laadvermogen | 607 kg |
| Trekgewicht geremd | 1150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 555 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 03-07-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airconditioning |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Audio-navigatie full map |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Direct van de eerste eigenaar |
| Elektrisch bedienbare zijruiten achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Lederen bekleding Zwart |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lichtmetalen wielen 15" Empreinte |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Onder voorbehoud van fouten |
| Parkeer sensoren |
| Parkeersensoren in de achterbumper |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Rookvrij |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak afneembaar ! |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.