22-01-2010
Diesel
Handgeschakeld
312.883 km
1.560 cc
4 l/100km
22-01-2010
Diesel
Handgeschakeld
312.883 km
1.560 cc
4 l/100km
| Kenteken | 2-SKN-31 Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | V50 |
| Tellerstand |
312.883 km, op 11-06-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.6D S/S Edition I TREKHAAK, NAVIGATIE |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
M
|
| RDW handelsnaam |
V50
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| Catalogusprijs |
€ 38.640
|
| Bruto BPM |
€ 2.156
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2010 |
| Datum eerste toelating |
22-01-2010
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
24-10-2013
|
| APK geldig tot |
24-05-2025
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
104 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Ledig gewicht |
1294 kg
|
| Massa rijklaar |
1900 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1900 kg
|
| Laadvermogen | 606 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 697 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 135 à € 142 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 24-05-2025 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Side Impact Protection System |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.