17-08-2013
Benzine
Handgeschakeld
106.090 km
996 cc
4 l/100km
17-08-2013
Benzine
Handgeschakeld
106.090 km
996 cc
4 l/100km
| Kenteken | 2-KZF-48 Switch kenteken |
| Merk | SUZUKI |
| Model | ALTO |
| Tellerstand |
106.090 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.0 5D | 2013 | 106dkm | Zuinig | 2 sleutels |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
GF
|
| RDW variant |
C31S
|
| RDW uitvoering |
MT2
|
| RDW handelsnaam |
ALTO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2001/116*0123*03 |
| Plaats chassisnummer | by schutbord |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
94 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Ledig gewicht |
830 kg
|
| Massa rijklaar |
1250 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1250 kg
|
| Laadvermogen | 420 kg |
| Trekgewicht geremd | 200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 100 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 24 à € 26 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 25-10-2026 |
| (Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk!) |
| 2 sleutels of meer |
| 5-deurs (5drs.) |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| APK bij aflevering |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Dakspoiler |
| Distributieketting (onderhoudsvriendelijk) |
| Documentatie aanwezig |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Glas getint met warmtewerende functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Inspectie garantie |
| Isofix (bevestiging voor kinderzitjes) |
| KM-stand certificaat aanwezig |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 14" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Onderhoudsboek aanwezig |
| Origineel NL-geleverd |
| Parelmoer lak |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio-Mp3 |
| Schadevrij |
| Side-skirts |
| Spoiler |
| Start/stop systeem |
| Start/Stop Systeem (EASSS) |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Tel / WhatsApp 0412-638507 |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorspoiler |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.