10-12-2010
Benzine
Automaat
173.086 km
1.999 cc
8 l/100km
10-12-2010
Benzine
Automaat
173.086 km
1.999 cc
8 l/100km
| Kenteken | 27-XZD-4 Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | S60 |
| Tellerstand |
173.086 km, op 17-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 2.0T Momentum AUTOMAAT / TREKHAAK / STOELVERWARMING / VOL. ONDERHOUDEN |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
F
|
| RDW variant |
FS44
|
| RDW uitvoering |
FS445B??
|
| RDW handelsnaam |
S60
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*0023*03 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| Omschrijving defect | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Materiële gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
193 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Ledig gewicht |
1533 kg
|
| Massa rijklaar |
2060 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2060 kg
|
| Laadvermogen | 527 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 02-02-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17""" |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio-navigatie full map |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bi-xenon adaptief |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen voor |
| Koplampreiniging |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Metallic lak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verwarmde voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.