07-02-2008
Diesel
Handgeschakeld
278.703 km
1.560 cc
Onbekend
07-02-2008
Diesel
Handgeschakeld
278.703 km
1.560 cc
Onbekend
| Kenteken | 27-VNJ-5 Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | PARTNER 170C 1.6HDI - 55KW |
| Tellerstand |
278.703 km, op 20-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 170C 1.6 HDI |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW handelsnaam |
PARTNER 170C 1.6HDI - 55KW
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | r. op randprofiel onder motorkap |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Ledig gewicht |
1194 kg
|
| Massa rijklaar |
1730 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1730 kg
|
| Laadvermogen | 536 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 597 kg |
| Wegenbelasting | € 38 à € 38 per maand |
| APK vervaldatum | 26-02-2027 |
| Achterdeuren met ruiten |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Startonderbreker |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Tussenschot laag |
| Verstelbare stuurkolom |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.