22-06-2010
Benzine
Automaat
221.849 km
1.998 cc
8 l/100km
22-06-2010
Benzine
Automaat
221.849 km
1.998 cc
8 l/100km
| Kenteken | 23-LSP-7 Switch kenteken |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | MITSUBISHI OUTLANDER |
| Tellerstand |
221.849 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs (grijs) |
| Uitvoering | 2.0 Intro Edition |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
CWB
|
| RDW variant |
CB411
|
| RDW uitvoering |
AVBEBCA5A
|
| RDW handelsnaam |
MITSUBISHI OUTLANDER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0482*04 |
| Plaats chassisnummer | by schutbord |
| Tellerstand |
221.849 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De multiriem bevat materiaal waardoor de geleiderpoelies scheef afslijten. |
| Materiële gevolgen | De multiriem zal van degeleiderpoelies aflopen. De aandrijfpomp van de stuurbekrachtiging kan uitvallen. Voor het besturen van het voertuig is dan meer kracht nodig.Tevens kan het voertuig door de spanningsverlies stilvallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt voor het maken van een afspraak verzocht contact op te nemen met een merkdealer. De multiriem en indien nodig de spanrollen worden dan vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De overgangsweerstand in de Electronische Controle-Unit (ECU) kan spanningsverlies tot gevolg hebben. |
| Materiële gevolgen | De verlichting en de ruitenwissers kunnen uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht voor het maken van een afspraak contact op te nemen met een merkdealer. Deze zal de ECU controleren op productiedatum en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In de ruitenwissermotor kan water binnendringen. |
| Materiële gevolgen | Niet werken van de ruitenwissermotor. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De ruitenwissermotor wordt dan vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020 4056899 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De multiriemspanner is mogelijk onjuist geconstrueerd. Hierdoor kan de spannig van de multiriem te hoog oplopen. |
| Materiële gevolgen | De multiriem kan losraken van de poelies. Hierdoor kan de stuurbekrachtiging uitvallen en de motor kan oververhit raken. De bestuurder wordt gewaarschuwd door het oplichten van het motorwaarschuwingslampje op het dashboard. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de multiriemspanner controleren en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-4056899 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
182 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 467,00 x 180,00 x 168,00 cm |
| Ledig gewicht |
1470 kg
|
| Massa rijklaar |
2070 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2070 kg
|
| Laadvermogen | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 24-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Keyless Entry |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.