10-02-2004
Benzine
Automaat
268.292 km
3.697 cc
12 l/100km
10-02-2004
Benzine
Automaat
268.292 km
3.697 cc
12 l/100km
| Kenteken | 21-NT-DF Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | AUDI A8 |
| Tellerstand |
268.292 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.7 quattro Pro Line | Elektrische leder stoelen | Adaptive Cruise | Parkeersensoren | Elektrische stuurwiel | Bose Sound |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
LBFLQ1
|
| RDW uitvoering |
QA6EB0R4E70S
|
| RDW handelsnaam |
AUDI A8
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0198*07 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat onder r. voorzitting |
| Tellerstand |
268.292 km, op 28-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
286 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
12 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
17 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 505,00 x 189,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1745 kg
|
| Massa rijklaar |
2370 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2370 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 2300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | Onbekend |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 02-01-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 17 inch 10 spaaks |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco met automatische regeling |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio installatie |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Autotelefoon |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluethooth |
| Boordcomputer |
| Bose soundsysteem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cd-wisselaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Climate control achter |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische bestuurdersstoel |
| Elektrische ramen voor |
| elektrische stuurverstelling |
| Elektrische voorstoelen |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels |
| Elektrisch verstalbare stoel |
| Elektrisch verstelbaar voorstoelen |
| Elektrisch verstelbare spiegels |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Geluidwerend glas |
| Getint warmtewerend glas |
| Hoofdsteunen actief |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Led verlichting rondom |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Licht en regensensor |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren voor en achter |
| Sportstoelen |
| Sportstuurwiel met flippers |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurwiel Elektrisch Verstelbaar |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Xenon koplampen |
| Xenon verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.