07-01-2011
Benzine
Automaat
165.322 km
2.360 cc
9 l/100km
07-01-2011
Benzine
Automaat
165.322 km
2.360 cc
9 l/100km
| Kenteken | 20-NZH-2 Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | PATRIOT |
| Tellerstand |
165.322 km, op 11-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 2.4 Limited 4wd automaat! Leder Dakje! Nette staat! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
PK
|
| RDW variant |
JKWF3
|
| RDW uitvoering |
A5LN1A
|
| RDW handelsnaam |
PATRIOT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0142*09 |
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk v. r. voorzitting |
| Omschrijving defect | De software in de airbagregelmodule bevat een fout. Hierdoor bestaat de kans dat tijdens een koprol met een lage snelheid de gordelspanner(s) en/of zij-airbag(s) niet geactiveerd worden. |
| Materiële gevolgen | Niet of niet juist functioneren van de zij-airbag en/of de gordelspanners. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. De voertuigeigenaar wordt voor het maken van een afspraak verzocht contact op te nemen met een merkdealer. Deze zal vernieuwde software installeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Tijdens een aanrijding kan er korsluiting in de airbagregelmodule ontstaan. Hierdoor werkt de airbagregelmodule niet zoals bedoeld. |
| Materiële gevolgen | De airbags en gordelspanners worden niet geactiveerd wanneer dit nodig is. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een erkende merkdealer. De dealer zal de airbagregelmodule vervangen.Voor erkende Chrysler en Dodge dealers zie: Klintberg & Way AB: www.kwauto.com/dealer |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
210 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Ledig gewicht |
1500 kg
|
| Massa rijklaar |
2010 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2010 kg
|
| Laadvermogen | 510 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Wegenbelasting | € 81 à € 90 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 27-05-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| Buitenspieg.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Lederen bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.