26-02-2004
Benzine
Automaat
212.228 km
1.598 cc
7 l/100km
26-02-2004
Benzine
Automaat
212.228 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | 20-NT-VP Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | MERIVA-A |
| Tellerstand |
212.228 km, op 04-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.6-16V Cosmo |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW variant |
BB11
|
| RDW uitvoering |
1A02A4CCAF5
|
| RDW handelsnaam |
MERIVA-A
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0215*03 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
173 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 176 km/h |
| Ledig gewicht |
1275 kg
|
| Massa rijklaar |
1855 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1855 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer. Het totaal aantal inspecties (waarbij gebreken zijn geconstateerd) voor dit type is 10 inspecties.
| Code | Omschrijving | Aantal |
|---|---|---|
| 584 | Stadslicht werkt niet (goed) | 2 |
| G05 | Band onvoldoende profiel 5.*.27 | 2 |
| K04 | Werking/toestand verplicht licht/retroreflector 5.*.55 | 1 |
| 497 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt | 1 |
| 391 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht | 1 |
| F11 | Fusee ondeugdelijk bevestigd/teveel speling 5.*.19 | 1 |
| 361 | Remverschil op 1 as te groot | 1 |
| H13 | Verbinding stuurinrichting teveel speling 5.*.29 | 1 |
| 507 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) | 1 |
| 311 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij | 1 |
| 259 | Stuurkogel te veel speling | 1 |
| 041 | Roestschade subframe | 1 |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Bagagedek |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Startonderbreker |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.