25-01-2010
Benzine
Handgeschakeld
199.996 km
1.796 cc
8 l/100km
25-01-2010
Benzine
Handgeschakeld
199.996 km
1.796 cc
8 l/100km
| Kenteken | 20-KRT-7 Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | ZAFIRA |
| Tellerstand |
199.996 km, op 28-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs (grijs) |
| Uitvoering | 1.8 Cosmo 7 Persoons | Navigatie | Nieuwe APK | Trekhaak! |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
A-H/MONOCAB
|
| RDW variant |
BG11
|
| RDW uitvoering |
1A07ANBABG7
|
| RDW handelsnaam |
ZAFIRA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0325*09 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
177 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Ledig gewicht |
1403 kg
|
| Massa rijklaar |
2095 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2095 kg
|
| Laadvermogen | 692 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 73 à € 80 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 30-10-2026 |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Kleurenscherm voor navigatiesysteem |
| lederen/stof bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Sportstoelen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.