10-11-2009
Benzine
Handgeschakeld
106.013 km
1.198 cc
6 l/100km
10-11-2009
Benzine
Handgeschakeld
106.013 km
1.198 cc
6 l/100km
| Kenteken | 20-KGD-3 Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | FOX |
| Tellerstand |
106.013 km, op 09-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 Trendline el.schuifkanteldak El.ramen CDV |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
5Z
|
| RDW variant |
ABSBMD
|
| RDW uitvoering |
FM52T0891N114
|
| RDW handelsnaam |
FOX
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0301*07 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat onder achterzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
139 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 148 km/h |
| Ledig gewicht |
969 kg
|
| Massa rijklaar |
1480 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1480 kg
|
| Laadvermogen | 511 kg |
| Trekgewicht geremd | 700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
| APK vervaldatum | 09-11-2026 |
| +gewassen |
| +interieur gereinigd |
| +mobiliteits-check |
| +onderhoudshistorie |
| +onderhoudsvrije distributie |
| +recent 4 nieuwe banden |
| +recent uitgebreid onderhoud gehad |
| +veiligheids-check |
| +vloeistoffen-check |
| 2e eigenaar |
| 3e remlicht |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth handsfree |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen achterbank |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| In hoogte verstelbare bestuurdersstoel |
| Isofix |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| metaalkleur |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsvrije distributie |
| passagiersairbag |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerend getint glas |
| Youngtimer |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.