21-04-2008
Benzine
Handgeschakeld
253.920 km
1.995 cc
6 l/100km
21-04-2008
Benzine
Handgeschakeld
253.920 km
1.995 cc
6 l/100km
| Kenteken | 20-JFP-3 Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 1ER REIHE |
| Tellerstand |
253.920 km, op 23-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 118i M BJ2008 5DRS CLIMA/CRUISE/PDC/NW APK |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
187
|
| RDW variant |
UE51
|
| RDW uitvoering |
AA
|
| RDW handelsnaam |
1ER REIHE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0287*12 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Omschrijving defect | Na enkele jaren kan er door luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen bij de bestuurdersairbag een defect ontstaan aan de gasgenerator. |
| Materiële gevolgen | Er kan niet worden uitgesloten dat bij een airbagactivering na een botsing een te hoge druk ontstaat in de gasgenerator, als deze ontploft kunnen de rondvliegende metalen delen ernstige verwondingen veroorzaken en in het extreemste geval zelf tot de dood leiden. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de airbag vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
140 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 424,00 x 175,00 x 142,00 cm |
| Ledig gewicht |
1250 kg
|
| Massa rijklaar |
1775 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1775 kg
|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 23-04-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Airbag |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Automatische dagrijverlichting |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| AUX |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Derde remlicht |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische Ramen en spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Geen afleveringskosten |
| Goede banden |
| Hoofdsteunen |
| Isofix |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen voor |
| M Sportpakket |
| Onderhoudsboekjes |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| Radio |
| Radio Cd |
| Radio CD-speler |
| Sportstuur |
| Startblokkering |
| Stuurbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorruitverwarming |
| Xenon koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.