15-11-2001
Benzine
Handgeschakeld
197.863 km
2.946 cc
11 l/100km
15-11-2001
Benzine
Handgeschakeld
197.863 km
2.946 cc
11 l/100km
| Kenteken | 20-HT-BK Switch kenteken |
| Merk | Renault |
| Model | Avantime |
| Tellerstand |
197.863 km, op 06-10-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Steel Gray (grijs) |
| Uitvoering | 3.0-24V V6 Privilège, Youngtimer , Beurt |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
DE0T
|
| RDW uitvoering |
DE0T06
|
| RDW handelsnaam |
AVANTIME
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*98/14*0247*00 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 12.032
|
| Import auto | Nee uit Nederland |
| Bouwjaar | 2001 |
| Datum eerste toelating |
15-11-2001
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
15-11-2001
|
| APK geldig tot |
27-11-2025
|
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
266 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
11 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
16 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Ledig gewicht |
1716 kg
|
| Massa rijklaar |
2300 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2300 kg
|
| Laadvermogen | 584 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 3 |
| Wegenbelasting | € 99 à € 109 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 27-11-2025 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch zonnescherm achterruit |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit en regensensor |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerend glas |
| Xenon koplampen |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.