30-08-2008
Benzine
Handgeschakeld
237.548 km
1.390 cc
7 l/100km
30-08-2008
Benzine
Handgeschakeld
237.548 km
1.390 cc
7 l/100km
| Kenteken | 20-GSR-3 Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Altea XL |
| Tellerstand |
237.548 km, op 04-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.4 TSI Business Style Pro | VERKOCHT ! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
5P
|
| RDW variant |
ACCAXCX01
|
| RDW uitvoering |
SGFM6AJ0080GG
|
| RDW handelsnaam |
ALTEA XL
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0050*22 |
| Plaats chassisnummer | r. onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
155 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Ledig gewicht |
1378 kg
|
| Massa rijklaar |
2023 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2023 kg
|
| Laadvermogen | 645 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Wegenbelasting | € 73 à € 80 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 26-07-2026 |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Audio-navigatie full map |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| hoofd airbag(s) voor |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm(en) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.