11-08-2008
Diesel
Handgeschakeld
401.721 km
1.896 cc
5 l/100km
11-08-2008
Diesel
Handgeschakeld
401.721 km
1.896 cc
5 l/100km
| Kenteken | 20-GNT-5 Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Passat Variant |
| Tellerstand |
401.721 km, op 24-07-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.9 TDI Comfortline BlueMotion |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
3C
|
| RDW variant |
ACBLSX0
|
| RDW uitvoering |
FM5FM5A4045ST7GGE
|
| RDW handelsnaam |
PASSAT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0307*16 |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
137 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Ledig gewicht |
1452 kg
|
| Massa rijklaar |
2100 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2100 kg
|
| Laadvermogen | 648 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 163 à € 172 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 07-04-2027 |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Automatische klimaatregeling |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.