02-04-2015
Benzine
Handgeschakeld
138.088 km
1.998 cc
6 l/100km
02-04-2015
Benzine
Handgeschakeld
138.088 km
1.998 cc
6 l/100km
| Kenteken | 1-ZTV-34 Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 220I ACTIVE TOURER |
| Tellerstand |
138.088 km, op 07-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 220i |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
UKL-L
|
| RDW variant |
2A51
|
| RDW uitvoering |
6H1500C0
|
| RDW handelsnaam |
220I ACTIVE TOURER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0371*18 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Omschrijving defect | De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering. |
| Materiële gevolgen | Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en letsel veroorzaken aan de inzittenden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De airbag zal worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
137 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Ledig gewicht |
1375 kg
|
| Massa rijklaar |
1930 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1930 kg
|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
| APK vervaldatum | 08-04-2027 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | - / - |
| Onderhoudsinterval | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Interieurfilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Luchtfilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Motorolie | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Oliefilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Remvloeistof | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| V-riem | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Bougie | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| file assistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportstuur leder |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.