30-03-2015
Diesel
Handgeschakeld
228.743 km
1.598 cc
4 l/100km
30-03-2015
Diesel
Handgeschakeld
228.743 km
1.598 cc
4 l/100km
| Kenteken | 1-ZTP-87 Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 180 BLUETEC |
| Tellerstand |
228.743 km, op 10-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 180 CDI Lease Edition | Xenon | Navigatie | Cruise | Climate | Elektrische Stoelen |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
204
|
| RDW variant |
R03KP0
|
| RDW uitvoering |
PZABB521
|
| RDW handelsnaam |
C 180 BLUETEC
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0431*34 |
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk v. r. voorzitting |
| Omschrijving defect | De bevestiging tussen de hogedrukleiding en de hogedrukpomp kan losraken. |
| Materiële gevolgen | Brandstoflekkage. Als ontsnapte brandstof op het wegdek terecht komt, kan dit het risico van ongevallen, met name voor achteropkomend verkeer, verhogen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de hogedrukleiding vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-97777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De verzegeling aan de voorkant van het stuurhuis kan mogelijk water in de voorste voetruimtes doorlaten. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan mogelijk elektrische kortsluitingen ontstaan in de controle eenheid van componenten die in het gebied zijn geïnstalleerd. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. We gaan preventief de carrosserie nieuw afdichten en de voetruimte op waterinfiltratie controleren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
103 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Ledig gewicht |
1385 kg
|
| Massa rijklaar |
2055 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2055 kg
|
| Laadvermogen | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Wegenbelasting | € 154 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Stuur multifunctioneel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de MERCEDES-BENZ op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.