27-03-2015
Benzine
Handgeschakeld
82.242 km
1.364 cc
6 l/100km
27-03-2015
Benzine
Handgeschakeld
82.242 km
1.364 cc
6 l/100km
| Kenteken | 1-ZTL-42 Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Mokka |
| Tellerstand |
82.242 km, op 04-06-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Bruin |
| Uitvoering | 1.4 T Cosmo / VERKOCHT ! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
J-A
|
| RDW variant |
JMXXFXX
|
| RDW uitvoering |
M44PFXGXHHB
|
| RDW handelsnaam |
MOKKA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0537*10 |
| Plaats chassisnummer | r. schutbord |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
139 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Ledig gewicht |
1294 kg
|
| Massa rijklaar |
1828 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1828 kg
|
| Laadvermogen | 534 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 24-12-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.