06-03-2015
Diesel
Automaat
349.536 km
1.598 cc
4 l/100km
06-03-2015
Diesel
Automaat
349.536 km
1.598 cc
4 l/100km
| Kenteken | 1-ZRR-15 Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | PASSAT |
| Tellerstand |
349.536 km, op 07-04-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.6 TDI Highline | LED | Camera | Navigatie | Climate | Trekhaak afneembaar |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
3C
|
| RDW variant |
ACDCXAX0
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW002SV7MMVR26
|
| RDW handelsnaam |
PASSAT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0307*38 |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm |
| Omschrijving defect | Een stekkerverbinding van de constante stroom op de relaisdrager in de passagiersruimte is mogelijk niet goed vergrendeld. |
| Materiële gevolgen | Wanneer de stekkerverbinding losraakt kunnen onder andere de motor, de startfunctie, de werking van de elektrische achterklep en de controlelampen op het dashboard uitvallen. Indien de motor uitvalt werkt mogelijk de stuurbekrachtiging en de rembekrachtiging niet. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht zo spoedig mogelijk contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de stekkerverbinding controleren en waar nodig herstellen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
103 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3.7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Ledig gewicht |
1400 kg
|
| Massa rijklaar |
2060 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2060 kg
|
| Laadvermogen | 660 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 154 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.