06-03-2015
Benzine
Handgeschakeld
134.045 km
1.798 cc
6 l/100km
06-03-2015
Benzine
Handgeschakeld
134.045 km
1.798 cc
6 l/100km
| Kenteken | 1-ZRP-77 Switch kenteken |
| Merk | HONDA |
| Model | CIVIC 5DR |
| Tellerstand |
134.045 km, op 02-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.8 Sport Black Edition , 134dkm NAP , APK 02-27 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
FK2
|
| RDW variant |
4
|
| RDW uitvoering |
4
|
| RDW handelsnaam |
CIVIC 5DR
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0256*12 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Tellerstand |
134.045 km, op 02-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
145 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1236 kg
|
| Massa rijklaar |
1750 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1750 kg
|
| Laadvermogen | 514 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 05-02-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Sproeier |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.