25-02-2015
Benzine
Handgeschakeld
117.091 km
1.364 cc
6 l/100km
25-02-2015
Benzine
Handgeschakeld
117.091 km
1.364 cc
6 l/100km
| Kenteken | 1-ZPP-73 Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Mokka |
| Tellerstand |
117.091 km, op 21-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.4 T Cosmo 140pk Climatecontrol,Navigatie,Trekhaak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
J-A
|
| RDW variant |
JMXXFXX
|
| RDW uitvoering |
M44PFXGXHHB
|
| RDW handelsnaam |
MOKKA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0537*09 |
| Plaats chassisnummer | r. schutbord |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
139 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Ledig gewicht |
1294 kg
|
| Massa rijklaar |
1828 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1828 kg
|
| Laadvermogen | 534 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 29-07-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Climate Control |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.