20-02-2015
Elektrisch en diesel
Automaat
255.859 km
2.400 cc
2 l/100km
20-02-2015
Elektrisch en diesel
Automaat
255.859 km
2.400 cc
2 l/100km
| Kenteken | 1-ZPH-87 Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V60 PLUG IN HYBRID |
| Tellerstand |
255.859 km, op 01-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en diesel |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.4 D6 AWD Plug-In Hybrid R-Design | Navi | Trekhaak | Leder |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G
|
| RDW variant |
GWAA
|
| RDW uitvoering |
GWAA50??
|
| RDW handelsnaam |
V60 PLUG IN HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*0093*07 |
| Plaats chassisnummer | r. onder voorzitting |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 169 kW |
| Vermogen elektromotor | 50 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 11,20 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 50 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 13,30 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Materiële gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 464,00 x 187,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1849 kg
|
| Massa rijklaar |
2505 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2505 kg
|
| Laadvermogen | 656 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 212 à € 223 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 25-02-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 2 bekerhouders |
| 12V aansluiting 2X |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun achter |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| DVD speler |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Extra getint glas |
| Hoofdsteunen actief |
| Houten versnellingspook |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Koplampen adaptief |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtsensor |
| Luxe kentekenplaten |
| Metallic lak |
| MIDDEN ARMSTEUN |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| R-Design exterieur |
| Regensensor |
| Side Impact Protection System |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.