13-02-2015
Elektrisch en benzine
Automaat
202.258 km
3.456 cc
6 l/100km
13-02-2015
Elektrisch en benzine
Automaat
202.258 km
3.456 cc
6 l/100km
| Kenteken | 1-ZLS-87 Switch kenteken |
| Merk | LEXUS |
| Model | LEXUS RX450H |
| Tellerstand |
202.258 km, op 14-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Rood |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 450h 4WD Special Edition org. NL schuifdak trekhaak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
HAL1
|
| RDW variant |
GYL15(W)
|
| RDW uitvoering |
GYL15L-AWXGKW(1J)
|
| RDW handelsnaam |
LEXUS RX450H
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2001/116*0118*07 |
| Plaats chassisnummer | onder r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
145 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Ledig gewicht |
2085 kg
|
| Massa rijklaar |
2700 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2700 kg
|
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 138 à € 151 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 02-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Extra getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Keyless Entry |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Onderhoudshistorie aanwezig |
| Parkeersensor voor en achter |
| Regensensor |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorspoiler |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.