28-01-2015
Benzine
Handgeschakeld
147.911 km
1.199 cc
4 l/100km
28-01-2015
Benzine
Handgeschakeld
147.911 km
1.199 cc
4 l/100km
| Kenteken | 1-ZLN-48 Switch kenteken |
| Merk | Peugeot |
| Model | 308 SW |
| Tellerstand |
147.911 km, op 15-03-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.2 PureTech Active |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
L
|
| RDW variant |
R
|
| RDW uitvoering |
HNZB-R1F000
|
| RDW handelsnaam |
308
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0405*04 |
| Plaats chassisnummer | r. v. motorruimte |
| Omschrijving defect | De bouten waarmee de voorwieldraagarmen aan het subframe bevestigd zijn, zijn van onvoldoende sterkte. Hierdoor kunnen de bouten breken. |
| Materiële gevolgen | De auto kan onbestuurbaar raken als een bout afbreekt. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de bouten controleren en zonodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De distributieriem kan na verloop van tijd mogelijk scheuren. |
| Materiële gevolgen | In het ergste geval kan dit leiden tot mogelijke schade aan de vacuümpomp. Een beschadigde vacuümpomp kan leiden tot een vermindering of verlies van remondersteuning. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de distributieriem, de oliepomp en het updaten van software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-7384368 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
109 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Ledig gewicht |
1165 kg
|
| Massa rijklaar |
1825 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1825 kg
|
| Laadvermogen | 660 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 27-06-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag |
| Airbag passagier |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.