22-01-2015
Diesel
Handgeschakeld
308.076 km
1.969 cc
4 l/100km
22-01-2015
Diesel
Handgeschakeld
308.076 km
1.969 cc
4 l/100km
| Kenteken | 1-ZLG-13 Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V60 |
| Tellerstand |
308.076 km, op 27-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 2.0 D4 Summum | 235 PK | Leder | Trekhaak | |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
F
|
| RDW variant |
FW73
|
| RDW uitvoering |
FW7381??
|
| RDW handelsnaam |
V60
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*0023*19 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| Omschrijving defect | Door een softwarefout kan de electronisch handrem onbedoeld ontgrendelen. Dit kan gebeuren indien de motor loopt, de parkeerrem is aangetrokken en de schakelpook vanuit de neutraalstand in de richting van een versnelling geduwd wordt. |
| Materiële gevolgen | Het voertuig kan ongewild in beweging komen. Hierdoor kan letsel ontstaan aan personen die zich in de directe omgeving van het voertuig bevinden, en/of er kan materiële schade ontstaan. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij de merkdealer. Deze zal nieuwe software in de auto laden. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De software van het motormanagement werkt niet optimaal bij alle voorkomende omstandigheden. Hierbij kan vervuiling in de luchtinlaatleiding optreden en kan het kunststof inlaatspruitstuk vervormen en smelten. |
| Materiële gevolgen | Wegvallen van het vermogen van de motor en in de motorruimte kan brand ontstaan. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt over het mogelijke defect, gevaar en de nog in ontwikkeling zijnde herstelmaatregel geinformeerd. Zodra de herstelmaatregel beschikbaar is wordt de voertuigeigenaar opnieuw benaderd voor het laten herstellen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345 688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De software van het motormanagement werkt niet optimaal bij alle omstandigheden. Hierbij kan vervuiling in het inlaatsysteem ontstaan en kan het kunststof inlaatkanaal vervormen en smelten. |
| Materiële gevolgen | Niet goed lopen/inhouden van de motor, ontstaan van brand bij de motor. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal aangepaste software installeren en sensoren worden gereinigd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Materiële gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Mogelijk is er onvoldoende koeling van de motor(onderdelen) door ingesloten lucht in het koelsysteem na het vullen ervan. |
| Materiële gevolgen | Onvoldoende koeling kan schade aan de motor(onderdelen) veroorzaken en risico op brand in de motorruimte. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De merkdealer zal een extra ontluchtingsslang aanbrengen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Het koelsysteem is niet zelfontluchtend. Als gevolg kan er tijdens reparatie- en onderhoudswerkzaamheden bij onjuist uitgevoerde werkzaamheden lucht in het koelsysteem blijven. Hierdoor kan de EGR-koeler en de behuizing oververhitten of smelten. |
| Materiële gevolgen | Brand in de motorruimte. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze brengt dan een ontluchtingsslang aan in het koelsysteem. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
99 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4.3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3.6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Ledig gewicht |
1471 kg
|
| Massa rijklaar |
2170 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2170 kg
|
| Laadvermogen | 699 kg |
| Trekgewicht geremd | 1750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 169 à € 177 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 12-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| ASR |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| DVD speler |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Side Impact Protection System |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.