29-01-2015
Diesel
Handgeschakeld
187.215 km
1.956 cc
4 l/100km
29-01-2015
Diesel
Handgeschakeld
187.215 km
1.956 cc
4 l/100km
| Kenteken | 1-ZKV-61 Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Insignia |
| Tellerstand |
187.215 km, op 02-04-2023
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0 CDTI EcoFLEX Cosmo APK 02/2024 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
0G-A
|
| RDW variant |
CAHKC12
|
| RDW uitvoering |
BA1N4FPCA5
|
| RDW handelsnaam |
INSIGNIA LIMOUSINE HB
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0374*10 |
| Plaats chassisnummer | r. schutbord |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
99 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Ledig gewicht |
1513 kg
|
| Massa rijklaar |
2160 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2160 kg
|
| Laadvermogen | 647 kg |
| Trekgewicht geremd | 1700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 169 à € 177 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 16-02-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspieg.elektr.inklap en aut. dim |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luxe lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Spoiler |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Warmtewerende voorruit |
| Xenon verlichting |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.