30-12-2014
Benzine
Handgeschakeld
80.380 km
1.598 cc
7 l/100km
30-12-2014
Benzine
Handgeschakeld
80.380 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | 1-ZHN-16 Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Zafira Tourer |
| Tellerstand |
80.380 km, op 28-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Bruin |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 Cosmo 7p. 170PK Leder Pano Xenon Navi NAP |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
P-J/SW
|
| RDW variant |
EAEFC12
|
| RDW uitvoering |
BA2R2JNTA7
|
| RDW handelsnaam |
ZAFIRA TOURER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0204*17 |
| Plaats chassisnummer | r. voorzitting |
| Tellerstand |
80.380 km, op 28-01-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Niet geregistreerd
|
| Toelichting |
Niet geregistreerd
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
154 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Ledig gewicht |
1564 kg
|
| Massa rijklaar |
2360 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2360 kg
|
| Laadvermogen | 796 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 04-02-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.