02-01-2015
Benzine
Automaat
187.783 km
2.979 cc
7 l/100km
02-01-2015
Benzine
Automaat
187.783 km
2.979 cc
7 l/100km
| Kenteken | 1-ZGS-52 Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 4-serie Coupé |
| Tellerstand |
187.783 km, op 12-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Estoril Blue (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 435i M-Sport 360 / HUD / Harman / Keyless |
| Carrosserievorm | Coupé |
| RDW type |
3C
|
| RDW variant |
3R11
|
| RDW uitvoering |
6A240800
|
| RDW handelsnaam |
435I
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0316*11 |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Omschrijving defect | De gasgenerator van de airbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen. |
| Materiële gevolgen | De airbag kan mogelijk niet volledig ontvouwen of de metalen huls van de gasgenerator kan openscheuren en de delen kunnen in het interieur terechtkomen. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De bestuurdersairbag wordt vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
172 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
1500 kg
|
| Massa rijklaar |
2045 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2045 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 25-01-2027 |
| 360 camera |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Ambiente verlichting portieren / spiegels |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Carbon Interieur Afwerking |
| Carbon kofferklepspoiler |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| Harman Kardon Audio |
| Head-up display |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| LANE ASSIST |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen adaptief |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Microvezel bekleding |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Rondomzicht camera |
| Schakelflippers aan stuurwiel |
| Side-skirts |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.