12-01-2015
Benzine
Handgeschakeld
179.084 km
1.598 cc
6 l/100km
12-01-2015
Benzine
Handgeschakeld
179.084 km
1.598 cc
6 l/100km
| Kenteken | 1-ZGR-39 Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 3-serie Touring |
| Tellerstand |
179.084 km, op 13-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 316i Executive (M-SPORT, ALCANTARA, ALPINE, STOELVERWARMING, PARKEERSENSOREN) |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
3K
|
| RDW variant |
3G11
|
| RDW uitvoering |
6H250000
|
| RDW handelsnaam |
316I
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0315*12 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Omschrijving defect | De gasgenerator van de airbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen. |
| Materiële gevolgen | De airbag kan mogelijk niet volledig ontvouwen of de metalen huls van de gasgenerator kan openscheuren en de delen kunnen in het interieur terechtkomen. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De bestuurdersairbag wordt vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
143 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1425 kg
|
| Massa rijklaar |
2045 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2045 kg
|
| Laadvermogen | 620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Kleur | Zwart |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-11-2025 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie high-end |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Halogeen mistlampen |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.