03-01-2015
Benzine
Handgeschakeld
202.165 km
1.499 cc
5 l/100km
03-01-2015
Benzine
Handgeschakeld
202.165 km
1.499 cc
5 l/100km
| Kenteken | 1-ZGG-55 Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 218I ACTIVE TOURER |
| Tellerstand |
202.165 km, op 09-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 218i Luxury * PANORAMADAK * NAVI * |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
UKL-L
|
| RDW variant |
2A31
|
| RDW uitvoering |
6H1500C0
|
| RDW handelsnaam |
218I ACTIVE TOURER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0371*14 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Omschrijving defect | De veiligheidsgordel rechtsvoor kan bij een temperatuur onder 0 graden Celsius soms niet uitgetrokken worden. |
| Materiële gevolgen | Het is dan moeilijk of niet mogelijk om de gordel rechtsvoor om te doen. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met de merkdealer. De productiedatum van de veiligheidsgordel rechtsvoor wordt dan gecontroleerd. Is deze van een bepaalde datum, dan wordt de veiligheidsgordel vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De gasgenerator van de airbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen. |
| Materiële gevolgen | De airbag kan mogelijk niet volledig ontvouwen of de metalen huls van de gasgenerator kan openscheuren en de delen kunnen in het interieur terechtkomen. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De bestuurdersairbag wordt vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
115 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1870 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1870 kg
|
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-07-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Interieur accenten |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.