13-01-2015
Diesel
Handgeschakeld
268.891 km
1.598 cc
4 l/100km
13-01-2015
Diesel
Handgeschakeld
268.891 km
1.598 cc
4 l/100km
| Kenteken | 1-ZFN-07 Switch kenteken |
| Merk | SKODA |
| Model | OCTAVIA |
| Tellerstand |
268.891 km, op 12-12-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.6 TDI Greentech Ambition Businessline |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
5E
|
| RDW variant |
AACLHAX0
|
| RDW uitvoering |
NFM5FM5A4051STVL7
|
| RDW handelsnaam |
OCTAVIA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0243*11 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Catalogusprijs |
€ 32.869
|
| Bruto BPM |
€ 3.584
|
| Import auto | Nee uit Nederland |
| Bouwjaar | 2015 |
| Datum eerste toelating |
13-01-2015
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
13-01-2015
|
| APK geldig tot |
24-07-2026
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
99 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Ledig gewicht |
1205 kg
|
| Massa rijklaar |
1855 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1855 kg
|
| Laadvermogen | 650 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Wegenbelasting | € 121 à € 127 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 24-07-2026 |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alle onze auto's zijn voor de verkoop helemaal nagelopen en rijklaar gemaakt |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie premium |
| Auto's worden afgeleverd geheel gereinigd zowel interieur als exterieur |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspieg.elektr.inklap en aut. dim |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Inclusief nieuwe APK en afleveringsbeurt zit in de prijs in begrepen |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| knie airbag(s) |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Winterbanden |
| Xenon verlichting |
| zeer nette auto |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.