29-12-2014
Benzine
Handgeschakeld
149.487 km
1.197 cc
5 l/100km
29-12-2014
Benzine
Handgeschakeld
149.487 km
1.197 cc
5 l/100km
| Kenteken | 1-ZDV-23 Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | LEON ST |
| Tellerstand |
149.487 km, op 25-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 TSI Style Business NAP Garantie Cruise Navi clima Led Rijklaar |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
5F
|
| RDW variant |
FCYVBX0
|
| RDW uitvoering |
FM6SFM6AJ0097MMVLO
|
| RDW handelsnaam |
LEON ST
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*0094*13 |
| Plaats chassisnummer | r. motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
114 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Ledig gewicht |
1147 kg
|
| Massa rijklaar |
1800 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1800 kg
|
| Laadvermogen | 653 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Assistance pakket |
| Audio-navigatie full map |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Isofix |
| Koplampreiniging |
| LED-lichtpakket |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Optioneel: (afneemebare) Trekhaak |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijassistentiepakket |
| Rijstrooksensor |
| Speciale kleur |
| Sport-pakket |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Veiligheids-pakket |
| Vermoeidheids herkenning |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.